Kes me oleme?

Oleme olnud 23 aastat usaldusväärne partner infosüsteemide, kodulehtede valmistamises, haldamises, arendamises, integreerimises ja hooldamises. Kui mõni vajalik äri-infosüsteemi osa on puudu, oleme abiks selle arendamisel või juurutamisel. Meie klientide seas on nii kodu- kui välismaiseid tegijaid.

Oleme paindlikud ning meie jaoks pole oluline, kas meie klient on suur või väike – pühendume alati täielikult kliendi vajadustele. Meie tugevuseks on töötajate iseseisvus ja vahetu suhtlemine kliendiga. 

Mida tähendab 5D Vision?

5D väljendab meie jaoks dimensioonide arvu maailmas, kus 3 esimest mõõdet esindavad teada-tuntud ruumi koordinaadistikku, neljas on aja mõõde, ning millele meie lisame info mõõtme, mis selles ajas ja ruumis liigub.

Vision viitab sellele et meil on selge visioon sellest 5-mõõtmelisest maailmast, ning et õige info õigel ajal õiges kohas on just see võtmetähtsusega väärtus, mida oleme võimelised pakkuma oma klientidele ja parnteritele infotehnoloogia valdkonnas.

Kuidas me töötame?

Agiilne tarkvaraarendus, kus iganädalaselt või arendustsükli lõpus vaatame üle tehtud tööd ja seame järgmise tsükli eesmärgid. Sul on võimalus igal ajal arendusprotsessi sekkuda ja muuta vajadusel selle suunda ning väiksemad muudatused tehakse jookvalt arendustsükli sees. Klient on tiimi liige ja osaleb kõigis protsessides.
Agiilse tarkvaraarenduse manifesti põhitõed.

01

Idee

Konsulteerime, analüüsime ja anname nõu sinu idee osas. Kaasame protsessi alguset peale juhtivarendaja.

02

Planeerimine

Koostame erinevad kasutuslood, et kuidas ja mis moodi peab tarkvara töötama ja millised on ootused funktsionaalsusele.

03

Arendustsükkel

Teostame ja testime arendustsüklisse valitud kasutuslugusid ja funktsionaalsusi.

04

Arendusetsükli lõpp

Vaatame koos üle arendustsüklis tehtud tööd ja valime välja uued kasutuslood järgmisesse tsüklisse.
Alustame uuesti arendustsükliga.

05

Lansseerimine

Peale arendustsükleid ja visiooni elluviimist teeme sinu toote kättesaadavaks lõppkasutajale ja monitoorime rakendust ning selle tööd.

06

Jätkuarendused

Peale esmast lansseerimist saab tootearendusega jätkata, lisades tootele uusi ideid ja funktsionaalsusi.

Inimesed

Oleme väike meeskond, kes teeb asju hingega ja proovime alati leida soovitud lahenduse. Ühisel jõul teostame lihtsamaid ja keerulisemaid disaini- ja arendusprojekte.

Kristjan AdojaanTegevjuht / Projektijuht

kristjan@5dvision.ee

Kullar KertArendusjuht / Arendaja

kullar@5dvision.ee

Getter GrünmannRaamatupidaja / konsultant

getter@5dvision.ee